Informace k Winter Classic ve Stříbře

úterý 31. ledna 2023 / Redakce

Utkání pod otevřeným nebem ve Stříbře bude mít svá specifika, kromě umělého osvětlení bude také přestávka trvat 30 minut (kvůli úpravě ledu)

- stadion bude otevřen od 17 hodin, doporučujeme přijít co nejdříve, abyste obsadili místa ze kterých něco uvidíte (rozbruslení od 17.10 do 17.30 hodin)

- pro naše fanoušky bude vyčleněn sektor naproti naší střídačce (viz. nákres)

- kabiny našich kluků se budou nacházet za naší střídačku, pokud s nimi chcete být v kontaktu během nástupu (např. rodinní příslušníci) obsaďte si místa v nákresu označená žlutě (určitě se vám bude hodit např. stolička, abyste viděli na led)

- vstupné je 100,- Kč a pro děti všech věkových kategorií 50,- Kč (vstupenky budou k dsipozici ještě na pokladně - a budou slosovatelné o zajímavé ceny). Vstupenek by měoo být dostatek.

- zápas pořádá SHC Klatovy, naše permanentky tedy neplatí

- na stadion jsou 2 vstupy. Jeden od fotbalového stadionu, jeden u parkoviště za našimi kabinami.

Zimní stadion se nachází v Palackého ulici, vedle fotbalového stadionu TJ Baník Stříbro.

Užijte si tuto neobvyklou akci, a samozřejmě fanděte!

Děkujeme, HC Stadion Cheb!!!