Přijíždí Klatovy. Znovu s Vencou Skuhravým v sestavě se chceme rozloučit výhrou!

středa 22. února 2023 / Redakce

Poslední domácí zápas druholigové sezóny je tady. Od 18 hodin přivítáme celek z Klatov.

V tabulce nám už o nic nejde, ať dopadnou zbývající tři zápasy jakkoliv, skončíme na čtvrtém místě nadstavbové skupiny B, celkově na 12. místě Západní konference druhé ligy. Klatovští jsou na místě šestém, respektive celkově čtrnáctém. Posunout se mohou ještě o příčku nahoru, nebo dolů.

Hrát se tedy bude především o čest. Pro nás je to poslední utkání před našimi diváky a je jasné, že se nechceme se svými fanoušky loučit porážkou.

S Klatovy jsme se zatím utkali třikrát. Doma jsme vyhráli 4:2, v Klatovech jsem padli 4:0 a v zatím posledním vzájemném vystoupení jsme svého soupeře vyklepli při Winter Classic na otevřeném zimáku ve Stříbře 5:0!

Do boje pošleme tentokrát čtyři kompletní pětky. V našem dresu opět nastoupí karlovarská legenda Venca Skuhravý, tak se přijďte podívat.