Předposlední kolo ligy na ledě předposledního Jablonce

sobota 25. února 2023 / Redakce

Dvě kola chybí do odehrání nadstavby naší soutěže a my se v obou vypravíme ven. Dnes se představíme v Jablonci, kde si na nás počíhají místní Vlci.

Naše vzájemné duely jsou v této sezoně velmi vyrovnané. V prvním utkání na severu Čech jsme po gólové přestřelce vyhráli 6:5 v samostatných nájezdech. A do závěrečného rozstřelu došel i odvetný zápas Chebu, tady jsme byli v samotném rozřešení opět lepší a brali dva body po výhře 1:0.

V nadstavbě jsme ale doma svému soupeři podlehli těsně 1:2.

Zatím jsme tedy ve vzájemném měření sil lehce úspěšnější a tuhle bilanci budeme chtít udržet.

Vlci z Jablonce již mají jistotu záchrany, v tabulce se ale stále mohou posunout před Klatovy na které ztrácejí jeden bod.

My jsme po debaklu v Písku 9:1 zvládli dva domácí zápasy, poradili jsme si s Hronovem i Klatovy a na vítěznou sérii dnes budem chtít navázat. Duel začíná v 18 hodin.