Lékařské prohlídky - aktualizováno

úterý 25. srpna 2015 / Redakce

Na základě schválení VV ČSLH Vnitřní směrnice č. 66 upravující dokládání zdravotní způsobilosti, jsou hráči povinni doložit lékařské prohlídky.

Pro kategorie 2. tříd a přípravka, 3. tříd a 4. tříd:

Klidové EKG a Potvrzení od praktického lékaře, že je hráč způsobilý hrát hokej.

Dokument naleznete ZDE.

Nejdříve je nutné získat klidové EKG. Klub zprostředkoval vyšetření EKG, které bude probíhat v areálu chebské nemocnice na dětském oddělení (2. patro) v týdnu 25. - 28. 8. 2015 každý den, vždy od 8:00-14:00 hodin. Od 31. 8. – 4. 9. 2015 každý den, vždy od 12:30 – 16:00 hodin (poplatek cca 120,- Kč/hráče). Zde proběhne pouze vyšetření. Zprávu s popisem EKG provede MUDr. Karel Fiklík ve dnech 31.8.-1.9.2015, způsob doručení zprávy upřesníme. Poté navštivte svého praktického lékaře a nechte si potvrdit lékařskou prohlídku (praktický lékař bude chtít vidět zprávu klidové EKG). Bez těchto dokumentů nemůže hráč trénovat ani hrát utkání!!!

Pro kategorie Mladší žáci, Starší žáci, Dorost:

Zátěžové EKG a vyšetření sportovním lékařem.

Vyšetření obsahuje:

• zvážení
  • měření BMI indexu
  • měření TK
  • spirometrie
  • zátěžové EKG

Výsledek: Kompletní zpráva pro ČSLH.

Klub zajistil možnost vyšetření u MUDr. Ivana Kundráta, který sídlí v KV Areně v Karlových Varech. V týdnu od 7. 9. 2015 se můžete objednat na telefonním čísle: 607 027 099. (V termínu 31.8.-4.9.2015 DOVOLENÁ). Na vyšetření je nutné přinést s sebou tento vyplněný tiskopis!!!
Vyšetření trvá cca 20 minut. S sebou je nutné vzít: sportovní oděv, sportovní obuv, ručník. Cena za vyšetření: 500,- Kč.

MUDr. Kundrát zpracovává vyšetření pro celý Karlovarský a Ústecký kraj, proto je nutné respektovat smluvený termín. Pokud si dokážete sjednat vyšetření individuálně, doneste zprávu o vyšetření.