Hokejový kemp HT2015

sobota 04. dubna 2015 / Redakce

Na začátku sezóny 2015/16 pořádáme již pátý ročník, velice úspěšného hokejového kempu s názvem HOKEJOVÝ TÝDEN 2015. Kemp je koncipován od pondělí do pátku, od rána do večera. Ráno sraz na zimním stadionu a večer si hráče vyzvednete dle programu dne. Jeho cílem je připravit hráče na začátek sezóny intenzivní všestrannou přípravou a to jak na ledě, tak i suchým tréninkem. Zaměříme se na zdokonalení techniky bruslení, rozvoj herních činností jednotlivce, koordinace, fyzická příprava, práce v týmu (spolupráce, komunikace). Připraven je celodenní program včetně stravy a pitného režimu a kromě tréninkových jednotek budou rovněž připraveny relaxační aktivity. Účastníci budou rozděleni do cca 15-ti členných skupin podle počtu přihlášených účastníků. Přesný časový harmonogram bude vyvěšen na webových stránkách a v prostorách zimního stadionu těsně před začátkem HOKEJOVÉHO TÝDNE 2015. Tento kemp je vhodný pro hokejisty, kteří mají zvládnutou takzvanou abecedu bruslení.

HOKEJOVÝ TÝDEN 2015 se koná na zimním stadionu v Chebu od 10.8. – 14.8.2015.

Cena: 3.500,- Kč

Přihlášku naleznete ZDE. Uzávěrka přihlášek je do 15.6.2015, respektujte prosím tento termín.