KLM Plzeňského kraje 2014/2015 5.kolo

sobota 15. listopadu 2014 / Redakce

Domácí tým nastoupil do utkání proti lídrovi tabulky pouze s jedenácti hráči do pole. Od začátku zápasu byli hosté z Nejdku lepším mužstvem a domácí hráči se jen s problémy dostávali vpřed. Avšak právě po jednom z útočných pokusů zapomněla domácí obrana za sebou Jana Pazderu a ten svůj brejk proměnil. Ve 14. minutě využil další z mnoho šancí hostující Josef Florián, 2:0. S druhé třetiny stojí za zmínku výměna názorů mezi domácím Janem Strýčkem a Reném Hromádkou, který celou akci vyprovokoval. Po férovém souboji jeden na jednoho odcházeli oba hráči do šaten s trestem na 5 + ok a René Hromádka i se značně zakrváceným obličejem. Jan Strýček tak vyhranou bitkou zaznamenal jediný úspěch Stadionu v tomto utkání. Samotný zápas dále probíhal ve stejné režii s trvalou převahou hráčů Nejdku, kteří po brankách Pazdery, Mudry a Záhory vedli po 2. třetinách 5:0. Domácí měli jen pár šancí na korigování výsledku, ale když neuspěl Kohout, Himl ani Strecker svítila na časomíře stále nula. V posledním dějství skórovali za hosty ještě Kopfstein s Jakubalem a utkání tedy skončilo 0:7.

Cheb, 15.11.2014 16:30

Muži B

HC Rebel město Nejdek

Nutno podotknout, že i přes jasnou převahu hostí utkání nezvládl rozhodčí, nad jehož výroky zůstával rozum stát i těm, kteří byli na hokeji poprvé.

Další zápas čeká HC Stadion Cheb na zimním stadionu v Třemošné 22.11.2014

Informace o utkání

Muži B

Muži B:
L. Hladík, D. Kohout, R. Kala, J. Strýček, J. Slunečko, D. Riedl, P. Mičuda, M. Strecker, F. Vrána, T. Nový, K. Škarka, D. Himl

Branky:

Tresty:
6. D. Riedl (10 minuty)
7. K. Škarka (2 minuty)
20. M. Strecker (2 minuty)
23. P. Mičuda (10 minuty)
26. T. Nový (2 minuty)