KLM Plzeňského kraje 2014/2015 2.kolo

sobota 25. října 2014 / Redakce

Po hrůzostrašném vystoupení v Rokycanech, kde HC STADION CHEB prohrál 19:2, přišel na řadu první domácí mistrovský zápas. Soupeřem byl plzeňský HC Pubec.

Cheb, 25.10.2014 16:30

Muži B

Muži B

7 : 3

(2:0,2:2,3:1)

HC Pubec Plzeň

Domácí chtěli odčinit nepovedené vystoupení v Rokycanech a hned po úvodním vhazování se vrhli do útoku. V 5. minutě využil domící tým přesilovku, když přesně k tyči zamířil nechytatelnou střelou Daniel Riedl. Na 2:0 zvyšoval Daniel Himl, který zužitkoval chytrý lob přes celé střední pásmo od Pavla Mičudy. Ve druhé třetině zvyšoval dělovkou od modré Richard Kala, kterému kotouč přichystal aktivní Daniel Himl. Tříbrankové vedení jako by HC STADION CHEB ukolébalo a do hry se vrátil Pubec, za který skóroval Bejsta, 3:1. Opětovné vedení o tři góly vrátil domácím střelou do šibenice Martin Strecker, avšak ani to hráčům STADIONU nedodalo klid a po zmatcích v obraně se trefil opět hostující Bejsta. Do třetí třetiny nastoupili lépe hráči hostujícího Pubce. Domácí jako by se báli o výsledek, za což je v 45. minutě potrestal plzeňský Čermák, 4:3! Hosté povzbuzeni snížením se i dále tlačili před Hladíkovu branku, ten ovšem skvělými zákroky podržel svůj tým. Za zmínku stojní rychlá lapačka, kdy hostující hráč střílel do odkryté branky s vidinou jisté branky. Toho vzápětí využil domácí tým, kdy na 5:3 zvyšoval šikovně tečující Daniel Himl, který usměrnil Kalovu střelu od modré. Další branku vsítil domácí Filip Vrána, který svou druhou velkou šanci v utkání proměnil s přehledem. Konečnou podobu výsledku dal skvělý Daniel Himl, který po samostatné akci dovršil hattrick.

Děkujeme všem přítomným divákům za návštěvu!