Výborná atmosféra, přínosné utkání proti Německému soupeři

středa 11. září 2024 / Lukáš Szolar

Cheb hrál 2 dny po sobě

Do Chebu zavítal velmi atraktivní soupeř Saale Bulls Halle, jehož tým je prošpikovaný zahraničními hráči – pouze 40 % jeho kádru tvoří němečtí hráči. Naši hosté se představili velmi kvalitní hrou a k tomu si přivezli početnou skupinu fanoušků, kteří společně s našimi vytvořili skvělou atmosféru v hale.

Rádi bychom tímto poděkovali oběma táborům za podporu a vynikající atmosféru, která celý zápas provázela.

Náš tým HC STADION CHEB se musel obejít bez šesti hráčů základní sestavy, přesto domácí borci předvedli skvělý výkon. Navíc, jen den před tímto utkáním jsme sehráli zápas proti Kobře Praha, kdy naši hráči ve složení pouhých třinácti hokejistů odehráli fantastické utkání, nakonec však podlehli 3:2.

Jsme velmi rádi, že zápas s německým soupeřem nejen ukázal naše možnosti, ale také byl přínosem pro naše další plány a přípravu. Konečný výsledek nakonec byl 2:6 .

Děkujeme za skvělou podporu a těšíme se na další zápasy!