Cheb povede zkušené trenérské duo

neděle 01. září 2024 / Lukáš Szolar

Do nadcházející sezóny povede tým HC Stadion Cheb trenérské duo Jaromír Carvan a Jan Brychta, což slibuje novou energii a zkušenosti na střídačce.

Jaromír Carvan, zkušený stratég druhé ligy, má za sebou angažmá v týmech jako HC Děčín a Baník Sokolov, kde zastával také pozici sportovního manažera. Držitel nejvyšší trenérské licence A přináší do Chebu bohaté zkušenosti a odhodlání vést tým k úspěchu.

Jan Brychta, rovněž držitel trenérské licence A, je rodákem z Chebu, který po letech strávených v zahraničí a v klubech jako např. Chomutov přináší domů nejen svůj talent, ale i srdce pro místní hokej. Kromě A-týmu se bude věnovat také mládeži, což podtrhuje jeho závazek k rozvoji hokeje v Chebu.

Oběma trenérům přejeme, aby jejich společná práce v kabině přinesla harmonii, týmového ducha a úspěchy. Věříme, že s jejich vedením bude HC Stadion Cheb směřovat k vytouženému cíli—postupu do play-off. Se správným nasazením je všechno možné!