HC STADION CHEB na Facebooku

středa 15. října 2014 / Redakce

Dobrý den, v souvislosti se snahou o zlepšování informovanosti členů a přátel klubu HC STADION CHEB, byl na stránkách Faceboku založena nová uzavřená skupina HC STADION CHEB. Od založení této skupiny si vedení klubu slibuje zejména rychlejší předávání informací, větší konkrétnost vč. zachování zpětné vazby. V návaznosti na výše uvedené pak zaniká současné „Fórum“, neboť jeho funkci zcela přebírá nová skupina klubu na FB. Tímto děkujeme všem přispěvovatelům „starého fóra“ za zaslané příspěvky relevantní povahy, neboť i díky nim došlo k zřízení facebookového profilu.

Ve vyhledávání si zadejte název skupiny HC STADION CHEB a požádejte o přidání za člena. Správce skupiny bude tyto žádosti potvrzovat.