2. liga startuje stejně jako extraliga

středa 19. června 2024 / Lukáš Szolar

HC STADION CHEB začíná 18. září na ledě Kobry Praha, doma se představí 21. září proti Mosteckým Lvům!

Fanoušci Chebského hokeje, máme rozlosováno a už víme, kdy se společně setkáme při prvním domácím utkání v sezóně 2024/2025. První kolo se odehraje ve středu 18.9.2024 a náš tým pojede k prvnímu letošnímu utkání na led Kobry Praha. Po dvou dnech volna se pak už na náš tým HC STADION CHEB můžeme těšit na domácím stadionu. První zápas před domácím publikem odehrajeme, tak jak bylo zvykem v 18:00 proti týmu MOSTEČTÍ LVI. Základní část, se bude hrát tříkolovým systémem, každý s každým. Celkem 39. kol, bez následné nadstavby. Základní část končí v sobotu 8.3.2025 na domácím ledě proti týmu HC Benátky nad Jizerou!


Týmy 2 liga západ 2024/2025

HC STADION CHEB

Ústí nad Labem

Kadaň

Benátky nad Jizerou

Vrchlabí

Tábor

Písek

Kralupy

Děčín

Kobra Praha

Řisuty

Mostečtí Lvi

Příbram

Hronov