Lékařské prohlídky

pondělí 01. září 2014 / Redakce

Z ustanovení pro soutěže řízené ČSLH a KSLH KV kraje vyplývá nutnost každého hráče doložit lékařskou prohlídku. Všichni hráči od kategorie přípravka až po Starší žáky musí přinést potvrzený lékařský posudek od praktického lékaře a klidové EKG. Klub zprostředkoval vyšetření EKG za smluvní cenu 113,- Kč/hráče (vybírat se bude v kanceláři klubu až po vyšetření). Vyšetření EKG bude probíhat v areálu chebské nemocnice na dětském oddělení (2. patro) v týdnu od 1.-5.9.2014 každý den, vždy od 10:00-11:30 a 12:30-16:00 hodin. Poté navštivte svého praktického lékaře a nechte si potvrdit lékařskou prohlídku, kterou naleznete ZDE. Bez těchto dokumentů nemůže hráč začít soutěže!!!

Kategorie Dorostu musí absolvovat zátěžové EKG u sportovního lékaře. O možnosti hromadného vyšetření Vás budeme informaovat v nejbližší možné době nebo si může prohlídku každý zařídit individuálně. (Např.: MUDr. Zdeněk Zýka, Josefa Kajetána Tyla 461, 356 01 Sokolov, tel.: 352 605 555).

Upozorňujeme na nutnost doložit lékařskou prohlídku a klidové EKG i pro kategorie Muži, tzn. ročníky 1994 a starší.