Víkend je za námi a jak se dařilo ostatním týmům?

pondělí 11. prosince 2023 / Lukáš Szolar

HC Stadion Cheb má za sebou úspěšný víkend

Další víkend je za námi a my se pojďme podívat, jak se dařilo ostatním týmům. Některé utkání se nám už rozehráli v pátek, konkrétně liga starších žáků a ty měli namířeno na led do Ostrova, kde se podvečer utkali s domácím týmem HC Čerti Ostrov a nakonec se oba týmy rozešli remízou 3:3

Další páteční zápas se hrál v Chebu před 20hod a na ledě jste mohli vidět naše Juniory. Ty na domácím ledě hostili tým HC Tygři Klášterec nad Ohří, se kterým si po urputné bitvě nakonec poradili výsledkem 5:3.

V Sobotu po obědě hrála naše kategorie 4 třídy dvě utkání v tréninkové hale v Karlových Varech, Jejich soupeři byla HC Energie Karlovy Vary a HC Čerti Ostrov. Oba zápasy si naši borci s protivníkem poradili a tak do Chebu odjížděli spokojeni.

A ještě v sobotu večer zajíždělo naše 'Béčko' do Ostrova, kde hráli proti domácím Čertům a Cheb zvítězil a sebral všechny 3 body po výhře 3:7

4. Třída

HC Stadion Cheb - HC Energie Karlovy Vary, HC Čerti Ostrov oba zápasy výhra