Jak se dařilo ostatním našim týmům o víkendu?

neděle 03. prosince 2023 / Lukáš Szolar

Výsledkový servis 2.12 - 3.12.2023

O víkendu také hráli naše ostatní mužstva. Vypíchnout můžeme určitě naše B mužstvo, které se utkalo s týmem HC Baník Sokolov ve kterém zvítězil Cheb a dotáhl se tak bodově právě na Sokolov.

Junioři si poradili s týmem Ostrova a to po samostatných nájezdech výsledkem 7:6. To u dorostu moc radosti nebylo, protože tam se prohrálo v pravé poledne adventní neděle na domácím ledě s týmem HC Mariánské Lázně 4:11.

Mladší žáci hráli na domácím ledě proti týmu HC Rebel Nejdek s výsledkem 5:5 a starší žáci poměřili síly se stejným soupeřem s ním si poradili hladce 6:2.

4 třída měla v neděli na programu dvojutkání proti týmům HC Energie Karlovy Vary a Mariánským Lázním. V prvním utkání podlehli a ve druhém si zvedli náladu vítězstvím.

V neděli se ještě v dopoledních hodinách konalo přátelské utkání našich nejmladších hokejistů, ročníku 2017 a 2018 proti týmu VER Selb. Trenéři si pochvalovali vzájemnou mezinárodní spolupráci a věří, že přinese úspěch v rozvoji mladých hokejistů.

Shrnutí víkendu:

Muži 'A': HC Stadion Cheb - HC Stadion Vrchlabí 2:3