Kralupy bez šance. Doma jsme se radovali z výhry 6:2

neděle 12. listopadu 2023 / Redakce

V 15. kole druhé hokejové ligy jsme přidali další tři body

Skóre sobotního duelu otevřela staronová posila ze Sokolova Adam Křemen, který v 7. minutě poslal Stadion do vedení. A v 10. minutě bylo ještě lépe, to prokázal svůj instinkt Radek Prošek - 2:0.

Na konci první části sice hosté využili svou přesilovou hru, ale ve 27. minutě jsme i my dokázali přetavit svou početní výhodu v branku. Na 3:1 zakončoval Marek Švec.

A ani v dalším průběhu jsme žádné drama nepřipustili. Na začátku třetí dvacetiminutovky se trefil Honza Strýček. V 55. minutě zvýšil již na 5:1 hrající trenér Václav Skuhravý.

Hosté z Kralup sice následně korigovali skóre, ale poslední slovo měl Vojta Šik - 6:2.

Dvě bitky Radka Proška a Honzy Strýčka jen dokreslili naší převahu mezi mantinely.

Další duel nás čeká v sobotu opět doma, tentokrát proti Ústí nad Labem. Začíná se tradičně v 18.00 hodin.