Vyrovnávací gól neuznán, z Děčína jsme si dovezli těsnou porážku 3:2

neděle 22. října 2023 / Redakce

V 9. kole druhé hokejové ligy jsme vyrazili na sever Čech

Utkání pro nás nezačalo dobře, ve 43. vteřině jsme nepohlídali výpad domácích a bylo to 1:0.

Rychle jsme se srovnali a po 13 vteřinách bylo srovnáno. Parádní příhrávka Vojty Šika na útočnou modrou, kde si za obráncem našlápl Venca Skuhravý a svou střelou poslal kotouč do klece "medvědů" - 1:1!

A to nebylo vše. Po minutě a půl výborná práce Petra Rozhona a Radka Proška za brankou vyústila v přihrávku mezi kruhy na Šimona Krutinu a šli jsme do vedení - 1:2!

V první části jsme byli lepším týmem. Děčínu se ale podařilo v 17. minutě vyrovnat a 55 vteřin po zahájení druhé části otočit stav na 3:2.

Další gól padl až v 56. minutě. Vyrovnali jsme, ale rozhodčí po dlouhém otálení branku neuznali pro vysokou hůl. Znovu dostat puk za záda domácího gólmana se nám dostat nepovedlo ani s využitím power play.

Ve středu se v 18 hodin představíme na pražské Kobře.