V závěru jsme proti silným Letňanům snížili a zkoušeli power play

neděle 15. října 2023 / Redakce

Pod vedením hrajícího trenéra Václava Skuhravého, který nahradil odstoupivšího Tomáše Mareše, v brance s Kubou Kašparem. V chebské rokli se hrálo 7. kolo druhé hokejové ligy.

Hosté začali lépe, hned ve 3. minutě je poslal do vedení Korčák na kterého po odrazu kotouče zírala prázdná branka.

Dalšího gólu se 400 diváků dočkalo až téměř v polovině zápasu, kdy Pražané využili svou přesilovou hru Uhlíkem. A ze stejné výhody odskočili krátce před skončením druhé dvacetiminutovky na 0:3 - autorem branky byl Mrňa.

Nám se podařilo konečně snížit ve 45. minutě. Po dobrém forčekingu Petra Rozhona stanul před klecí Letců osamocený Šimon Krutina a vykřesal jiskřičku naděje - 1:3.

Další posun skóre se nám ale ani s pomocí power play již nepodařil.

Ve středu nás čeká další domácí duel, v tom přivítáme dalšího favorita soutěže. Po třetích Letňanech tentokrát dorazí druhá Příbram.