Ve Vrchlabí jsme utrpěli vysokou porážku

neděle 08. října 2023 / Redakce

Po dvou domácích výhrách jsme venku vyšli naprázdno a znovu schytali jedenáctku

Ve Vrchlabí bylo prakticky "hotovo" po první třetině, kterou jsme prohráli 5:0. Domácí měli lepší vstup do zápasu. Ve 12. minutě vedli po dvou využitých přesilovkách 2:0 a do konce první části žádná změna nenastala. Vrchlabští se trefili ještě třikrát, my jsme dostat puk do domácí klece nedokázali.

Ani ve druhé třetině se žádný obrat nekonal. Další tři domácí góly a nula na našem kontě.

Stejné to bylo ve třetí dvacetiminutovce, kterou domácí vyhráli 3:0 a posunuli tak skóre na konečných 11:0.

Přes další vysokou porážku zůstáváme mezi 15 celky skupiny Západ na 10. příčce. Teď se musíme soustředit na sobotní domácí zápas ve kterém v naší "rokli" přivítáme šesté Letňany. A bude to těžký zápas, Letci vyškolili v derby Kobru 9:1.