Zraněný David Petrásek a Petr Rozhon

úterý 03. října 2023 / Redakce

Dva naši hráči opustili v závěrečné třetině předčasně ledovou plochu

Nejprve to byl David Petrásek. Po hrůzu nahánějící „vrtuli“ ve vzduchu dokonce na nosítkách. „Co vím, že jsem na naší modré zachytil rozehrávku Benátek a při snáze zkrotit puk a rychle zaútočit jsem pozdě zvedl hlavu a najednou jsem uviděl proti sobě protihráče. Reflexem jsem se snažil uhnout do pravé strany. V ten moment mi protihráč zasáhl levou nohu, já se roztočil a ucítil tříslo,“ popisuje 21 letý obránce Stadionu David Petrásek.

A odneslo to právě levé tříslo. „Podle doktora to není nic vážnějšího. Je to „jen" natažené. Měl bych mít týden klid, ale snažím se pomalu rozhýbat a promazat zraněné místo a od sobotního zápasu tříslo povoluje,“ prozrazuje David Petrásek.

O chvíli později skončilo utkání pro naší #44. Útočník Petr Rozhon sice „odešel“ po svých, ale s pomocí spoluhráčů a řádně otřesen. Nesmyslný faul schovaný ve změti hráčů u mantinelu. „Dostal jsem hit zezadu a hlavou si dal o mantinel, motala se mi hlava, a s krkem jsem nemohl moc otáčet,“ líčí Petr Rozhon. Výsledek? „Měl jsem zablokovaný krk, ale už se to zlepšuje,“ prozrazuje „Roza“. Dobrou zprávou je, že ve středečním utkání s Řisuty by již měl být v sestavě.

Zápas začíná v 18 hodin.