Chebskou rokli čeká důležitý souboj s Benátkami

pátek 29. září 2023 / Redakce

Nula na kontě bodů v tabulce. My i oni. Stadion Cheb versus Benátky nad Jizerou. To bude bitva!

Pro hostující Benátky nad Jizerou je to však teprve druhý duel sezony. V tom první podlehly na domácím ledě Kobře Praha 2:3, když sice vedly, ale Pražané v čele s Kamilem Bříškou (vloni hráč právě Benátek) ve druhé části otočili duel ve svůj prospěch.

Pro nás je to díky předehrávce s Chomutovem již zápas číslo 4. Pirátům jsme mezi našimi mantinely podlehli 4:7, v Ústí nad Labem jsme padli po boji těsně 4:3 a ve středu jsme sice drželi favorizovaný Tábor na dostřel do poloviny utkání, ale potom jsme zcela odpadli a odvezli si z jihu Čech nakládačku 11:0.

Teď je tedy pravý čas začít bodovat.

Úvodní buly vhodí starosta města Chebu Ing. Jan Vrba a diváci si po dvaceti měsících čekání konečně užijí „komfort“ v podobě normálního přístupu na zimní stadion přes zrekonstruované lávky.

O druhé přestávce se opět bude losovat oblíbená tombola do níž si můžete lístky zakoupit na pokladně u vchodu. K dispozici bude na ochozech opět i klubový fan - shop a naše borce doprovodí na led nástupovka „Hells Bells“ od AC/DC. Tak nám přijďte pomoc. Budeme to potřebovat.

Společně za Cheb!

Začínáme v 18.00 hodin.