Hokejový kemp HOKEJOVÝ TÝDEN 2014

úterý 25. března 2014 / Redakce

Na začátku sezóny 2014/15 pořádáme již čtvrtý ročník, velmi úspěšného hokejového kempu s názvem HOKEJOVÝ TÝDEN 2014. Kemp je koncipován od pondělí do pátku, od rána do večera. Ráno sraz na zimním stadionu a večer si hráče vyzvednete dle programu dne. Jeho cílem je připravit hráče na začátek sezóny intenzivní všestrannou přípravou a to jak na ledě, tak i suchým tréninkem. Zaměříme se na zdokonalení techniky bruslení, rozvoj herních činností jednotlivce, koordinace, fyzická příprava, práce v týmu (spolupráce, komunikace). Připraven je celodenní program včetně stravy a pitného režimu a kromě tréninkových jednotek budou rovněž připraveny relaxační aktivity. Účastníci budou rozděleni do cca 15-ti členných skupin podle počtu přihlášených účastníků. Přesný časový harmonogram bude vyvěšen na webových stránkách a v prostorách zimního stadionu těsně před začátkem HOKEJOVÉHO TÝDNE 2014. Tento kemp je vhodný pro hokejisty, kteří mají zvládnutou takzvanou abecedu bruslení.

HOKEJOVÝ TÝDEN 2014 se koná na zimním stadionu v Chebu od 11.8. – 15.8.2014.

Cena: 3.300,- Kč

Přihlášku naleznete ZDE. Uzávěrka přihlášek je do 30.6.2014.