Junioři po dramatu s Bílinou vyhráli v nájezdech, z Litoměřic si přivezli porážku

úterý 27. září 2022 / Redakce

Do sezony naskočili o víkendu také naši junioři, kteří hrají regionální ligu.

V pátek v úvodním duelu přivítali Draky z Bíliny a po gólové přestřelce museli v závěru dotahovat jednobrankové manko. To se v 58. minutě podařilo Matějem Bubancem a v samostatných nájezdech jsme potom urvali výhru, když rozhodující trefu zaznamenal Daniel Kubík.

V neděli jsme se potom vypravili do Litoměřic, kde jsme po nepovedené první třetině nakonec prohráli 10:4.

HC Stadion Cheb - HC Draci Bílina 7:6sn (2:1,1:2,3:3).
Branky Stadionu: 7. Robin ŠKRDLANT (Jakub MAREK), 9. Norbert MARKGRAF (Robin ŠKRDLANT), 35. Daniel KUBÍK, 45. Radek SOBOTKA, 49. Matěj BUBANEC, 58. Matěj BUBANEC (Robin ŠKRDLANT, Radek SOBOTKA), 60. Daniel KUBÍK - rozhodující nájezd.
Sestava Stadionu: Kříž - Florián, Škrdlant, Klíma, Kubík - Markgraf, Marek, Chromek, Bubanec, Lipták, Sobotka,

HC Stadion Litoměřice - HC Stadion Cheb 10:4 (5:1,2:2,3:1).
Branky Stadionu: 14. Radek SOBOTKA (Petr VOJÁČEK, Matěj BUBANEC), 26. Petr VOJÁČEK, 32. Daniel KUBÍK (Radek SOBOTKA, Petr VOJÁČEK), 57. Radek SOBOTKA (Matěj BUBANEC).

Stadion: Oršulák - Florián, Šalamoun, Kubík, Pačíska - Škrdlant, Marek, Vojáček, Bubanec, Petrík, Sobotka.