Jedeme na led třetího Tábora

středa 02. listopadu 2022 / Redakce

Druhá hokejová liga má ve středu na programu své 13. kolo.

Naše áčko čeká cesta do Tábora. Jihočeši jsou v tabulce zatím na třetím místě, když nestačili na Letňany, Vrchlabí a Chomutov, Ústí zdolali až v prodloužení. V posledním utkání ale tradičně silný celek co se útoku týče nasázel Jablonci na jeho ledě 15 branek, když vyhrál 15:3. Nutno podotknout, že 9 gólů padlo až v závěrečné třetině, z toho 5 dokonce v posledních šesti minutách duelu.

My jsme poslední dvě kola hráli v Praze, na Kobře jsme prohráli něšťastně 2:1, v Letňanech potom díky kolapsu po polovině zápasu vysoko 9:3. V sobotu se konečně vrátíme mezi naše mantinely, když od 18 přivítáme lepšící se Benátky.

Dnes proti Táboru půjde za naše tříleté působení ve druhé lize o vzájemný duel číslo 8. V první sezoně jsme doma s Táborem prohráli 2:7. V loňské jsme sice nedovezli z jihu Čech ani bod, doma jsme ale Táborské dokázali třikrát potrápit, dvakrát jsme podlehli po boji 3:4, jednou jsme na hosty dokázali najít recept, kdy jsme si připsali výhru 8:7.