Na programu je 15. kolo druhé hokejové ligy

středa 09. listopadu 2022 / Redakce

Po sobotní porážce s celkem Benátek 1:2 nás čeká znovu domácí utkání, tentokrát s dobře známým soupeřem se kterým se v soutěži potkáváme již tradičně - SHC Klatovy.

Začátek zápasu se vrací na 18 hodinu.

Klatovy okupují prozatím 12. místo s 12 body, my jsme na 14. pozici s 10 body. Je tedy jasné, že se jedná o velmi důležitý duel.

Klatovští podávají zatím nesourodé výkony. V posledním kole padli doma po boji s Letňany 2:3, předtím doma porazili Kobru Praha 4:2, ale v Děčíně schytali výprask 5:0. Stěžejní ale je, v jaké sestavě borci z Pošumaví nastupují. Klatovy dlouhá léta spolupracují se Škodou Plzeň a i dnes se dá díky reprezentační přestávce čekat posílení kádru z extraligy. Červenobílý dres tak mohou znovu obléknout útočníci Zdeněk Sedlák, Martin Lang (kteří během startů za Klatovy operují s dvěma kanadskými body na zápas), nebo obránce Vladimír Kremláček. Z "domácích" hráčů zatím hraje v kanadském bodování prim Josef Roubal se 14 body.

S Klatovy se dá opět čekat rychlý útočný hokej, tak se přijďte mrknout.