V Sokolově úplní nováčci, ve Varech ostřílená sestava

úterý 15. listopadu 2022 / Redakce

Mladí orlíci o víkendu zamířili na své turnaje

V sobotu v Sokolově nastoupil tým HC Stadion Cheb proti dvěma sokolovským výběrům a proti Rebelům z Nejdku. Tady jsme poslali do boje také naše úplné nováčky, kteří mají za sebou jen několik tréninků. "Vedli si slušně," pochválil své svěřence trenér Miroslav Marek.¨

V neděli do Karlových Varů jsme poslali již ostřílené borce ročníku narození 2015. Utkali jsme se s domácí Energií, Mariánskými Lázněmi a ostrovskými Čerty. Tady jsme soupeřům nedali žádnou šanci, David Speierl v naší brance inkasoval během tří zápasů pouze jediný gól.

Pokud doma máte ratolest od 4 do 8 let, můžete vyzkoušet lední hokej na náborovém dnu 27. listopadu.

Sestava v Sokolově: David Speierl - Daniel Stredný, Lukáš Starý, Jan Šmejkal, Dan Petrov, Petr Kopta, Matyáš Kubík, Matyáš Krbec, Ondrej Šigut, Petr Vávra, Viktor Vašta, Jiří Horčička, Filip Miczán.

Sestava v Karlových Varech: David Speierl - Petr Kopta, Jakub Potužák, Jan Šmejkal, Lukáš Starý, Matěj Bílek, Mária Kurišová, Bruno Habart, Tadeáš Lipták, Matyáš Krbec, Šimon Bače, Lukáš Pitoňák, Petr Vávra.