Jedeme ven, představíme se v Písku

středa 23. listopadu 2022 / Redakce

Druhá hokejová liga pokračuje ve středu 19. kolem

První vzájemný zápas, výhra na nájezdy

V duelu 5. kola jsme rychle vedli 2:0 po gólech Nikolaje Parshakova a Michaela Čejky. Potom ale přišel postupně písecký obrat. A od druhé třetiny jsme už museli dotahovat náskok Králů. Na 3:3 srovnával Michael Čejka, na 4:4 potom v polovině třetí třetiny Martin Trapl. Nakonec zápas převážil na naší stranu až v samostatných nájezdech Petr Rozhon, jiný gól v této činnosti už nepadl.

Aktuální forma
Dnes půjde o souboj sousedů v tabulce. Písek je jedenáctý, my díky lepšímu skóre na 10. příčce. Poslední čtyři zápasy nám vyšli na jedničku, respektive jsme brali plný bodový zisk. Po domácí porážce s Benátkami jsme si totiž dokázali poradit postupně s Klatovy, Řisuty, Mostem a Hronovem.

Písečtí Králové z posledních pěti utkání vyhráli dvakrát, když vyzráli na Jablonec a Benátky, naopak nebyli úspěšní proti Kobře, Děčínu a Příbrami. Předtím ale dokázali pokořit v prodloužení Chomutov. Jihočeský tým táhnou v kanadském bodování Lukáš Prášek, Lukáš Volf a Jan Matiášek.