Do chebské rokle se přikradou Vlci, na programu máme Jablonec

sobota 03. prosince 2022 / Redakce

Druhá hokejová liga pokračuje 22. kolem

Aktuální pozice

Po dvou posledních porážkách jsme klesli na 11. příčku, Jablonec je na 14. pozici, přičemž nasbíral o deset bodů méně. V posledních pěti duelech Vlci padli v důležitém utkání v Řisutech 6:2, v Příbrami ale prohráli těsně 2:1 gólem pět minut před koncem, nestačili sice na Benátky, od Ústí dostali dokonce devítku, ale dokázali si poradit se silnu Kobrou Praha 5:1.

První vzájemný duel
Utkání ve vlčím doupěti se po bezbrankové první třetině pořádně rozjelo ve druhé části. S námi to dvakrát nevypadlo dobře, ale pokaždé jsme dokázali dvoubrankové manko srovnat, naposledy v 56. minutě. A nakonec jsme si v nájezdech vzali druhý bod, když bezchybného Kubu Kašpara doplnil úspěšnou exekucí Šimon Krutina.

Vlci s borcem z NHL v sestavě
Za Jablonec nastupuje v letošní sezoně 39letý útočník Tomáš Plíhal, který odehrál 93 zápasů v kanadsko - americké NHL v dresu San Jose a téměř stovku zápasů má odehránu také v naší nejyvšší soutěži v barvách Třince.