S Táborem porážka v prodloužení, teď dva zápasy venku

pátek 06. ledna 2023 / Redakce

Dvě kola do konce základní části, v nadstavbě budeme bojovat o před kolo play off

Ještě jedeme do Benátek a Klatov, a ve hře jsou důležité body

Teď nás ale čekají ještě dva zápasy v základní části, v sobotu v Benátkách a příští středu v Klatovech. Jak bylo napsáno, body se započítávají, takže je každý získ velmi důležitý.

HC STADION CHEB - HC TÁBOR 1:2pp (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1).
Branky: 6. Parshakov (Troška, Shafeev) – 25. Prášek (Dančišin, Severa), 61. Severa (Milfait, Suchánek).
Stadion: Kašpar (Tichon) – Troška, Kořán, Iakhanov, Shikut, Šik, Strýček (K), Stejskal – Varvařovský, Shafeev, Konášek, Bubanec, Fečo, Vrtek, Rozhon, Šťastný, Krutina, Parshakov, Klíma. Trenér: Petr Nekvinda.
Tábor: Dvořák (Gába) – Hubata, Hajič, Suchánek (A), Krejčí, Černý (K), Kříž, Kohout – Šulek, Matušík, Bárta – Endál (A), Milfait, Severa – Prášek, Dančišin, Bahenský – Duchan, Duda, Zayml – Chocholoušek. Trenér: Aleš Krátoška.
Rozhodčí: Hlinka – Goltsch, Sýkora. Diváci: 208.