Bojujeme o play off a posilujeme kádr, přichází Radek Prošek a útočník z Estonska

pátek 20. ledna 2023 / Redakce

Hlavním cílem je udržení druhé ligy, jen tak dohrávat sezonu ale rozhodně nebudeme! V nadstavbě se pokusíme o historický úspěch - přivést do Chebu play off. To znamená skončit v naší skupině na prvních dvou místech. Aktuálně jsme třetí, za Pískem a Benátkami, se čtyř, respektive tříbodovou ztrátou.

"V kádru jsme od začátku sezony pozbyli tři hráče. Druholigová strategie obecně je hrát na čtyři lajny, tak i my chceme mít čtyři vyrovnané, silné formace. Chceme být konkurenceschopní v zápasech o místo zaručující předkolo play off, které je naším cílem. Proto jsme kádr doplnili," potvrdil prezident klubu David Speierl.

Naší ofenzivu tak posílí 22 letý Radek Prošek, který v našem dresu řádil v uplynulých dvou sezonách a během 34 zápasů zaznamenal 51 kanadských bodů. Druhým příchozím je 21 letý Nikita Filippenko z Estonska, který má zkušenosti také ze Švédska a estonské juniorské reprezentace.