Odehrajeme Winter Classic ve Stříbře!

úterý 24. ledna 2023 / Redakce

Zápas nadstavby na ledě Klatov se bude hrát ve středu 1. února od 18 hodin na otevřeném zimním stadionu ve Stříbře.

Cestu do Klatov si tentokrát trochu zkrátíme. Se soupeřem si to rozdáme přesně na púlce cesty, v 70 kilometrů vzdáleném Stříbře. A s jedním velkým bonusem: hrát se bude na otevřeném zimním stadionu. Hokejisty i diváky tak čeká nevšední zážitek, druholigová Winter Classic.

Jediné podobné utkání druhé ligy sehrály v roce 2016 moravské týmy HC Technika Brno a SHK Hodonín na stadionu vybudovaném na místě bývalého stadionu za Lužánkami a to v rámci Hokejových her Brno. V nich se domácí extraligová Kometa střetla s plzeňskou Škodou a Spartou Praha.

Bude to tedy historicky teprve druhý zápas třetí nejvyšší soutěže hraný po širým nebem!

Vstupné 100,- Kč.