Nová webová stránka

sobota 26. května 2012 / Redakce

V těchto dnech proběhla úprava webové stránky našeho klubu. Došlo především k výrazné změně v evidenci výsledkových servisů jednotlivých kategorií a výsledků v daných kolech ostatních soupeřů. Automaticky tak bude k dispozici aktuální tabulka soutěže. Tabulky soutěží kategorie Elévové 2, Elévové 3 a Elévové 4 se nesmí na základě rozhodnutí VV ČSLH zveřejňovat nikde na webu, ani na místních vývěskách. Proto v těchto kategoriích budou zveřejňovány pouze výsledky, nikoliv tabulka. Další novinkou je sdílení aktualit a některých informací na FB a možnost přidávat komentáře.

Rádi přivítáme Vaše názory a možné připomínky, které můžete vznášet na webu prostřednictvím odkazu Fórum, které má jednoduché uživatelské prostředí. Věříme, že si nové stránky oblíbíte pro jejich přehlednost a novou grafiku v klubových barvách. Pokud najdete nějaké nesrovnalosti, které mohly vzniknout chybou přenosu velkého množství dat, dejte nám vědět na info@hcstadioncheb.cz.