KLUB
Kontakt
Management
Vstupenky
Dokumenty
Zimní stadion
KIS (pro členy)
A-TÝM
Zápasy
Soupiska
Realizační tým
Tabulka
Statistiky
MLÁDEŽ
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
4. třída
3. třída
2. třída + přípravka
POJĎ HRÁT HOKEJ
Pojď hrát hokej
Nábor hokejistů
Jak začít hrát hokej?
Rodičovské desatero
Fair play
Hokejová výstroj
Výchova talentované mládeže
FANZONE
Fotogalerie
Videogalerie
Facebook
Instagram
YouTube
PARTNEŘI
LT Mraveniště 2024
Chcete vidět hvězdy světového hokeje v akci? Stále máte možnost!
pátek 03. května 2024
/ Redakce
Chcete vidět hvězdy světového hokeje v akci? Stále máte možnost!
Zažij ten nejlepší hokej na turnaji
LETNÍ PŘÍPRAVA 2024/25
24. 2. 2024
Kralupy nad Vltavou
Cheb
Venku
3:1
REPORT
28. 2. 2024
Písek
Cheb
Venku
1:2p
REPORT
2. 3. 2024
Cheb
Kobra Praha
Doma
3:2p
REPORT
Celý rozpis utkání
Nový profík do party
28. 3. 2024
Mladší žáci také bojovali o pohár Chebského Orla!
27. 3. 2024
Členská schůze HC STADION CHEB
27. 3. 2024
O POHÁR CHEBSKÉHO ORLA
17. 3. 2024
Archiv článků
Hokejista měsíce
1. hráč měsíce:
vyberte hráče
Michael Čejka
Nooa Innanmaa
Alex Jonák
Petr Karpov
Jakub Kašpar
Segal Kisliuk
Rudolf Klíma
Kristián Kolář
Petr Kořán
Jakub Krejsa
Šimon Krutina
Adam Křemen
Vlastimil Kvasnička
David Novotný
Radek Prošek
Petr Rozhon
Matěj Skuhravý
Václav Skuhravý
Václav Stejskal
Jan Strýček
Vojtěch Šik
Marek Švec
Ferdinand Tóth
Radek Uhrin
Pavel Vápeník
Jaroslav Vašíček
Jakub Vogel
2. hráč měsíce:
vyberte hráče
Michael Čejka
Nooa Innanmaa
Alex Jonák
Petr Karpov
Jakub Kašpar
Segal Kisliuk
Rudolf Klíma
Kristián Kolář
Petr Kořán
Jakub Krejsa
Šimon Krutina
Adam Křemen
Vlastimil Kvasnička
David Novotný
Radek Prošek
Petr Rozhon
Matěj Skuhravý
Václav Skuhravý
Václav Stejskal
Jan Strýček
Vojtěch Šik
Marek Švec
Ferdinand Tóth
Radek Uhrin
Pavel Vápeník
Jaroslav Vašíček
Jakub Vogel
3. hráč měsíce:
vyberte hráče
Michael Čejka
Nooa Innanmaa
Alex Jonák
Petr Karpov
Jakub Kašpar
Segal Kisliuk
Rudolf Klíma
Kristián Kolář
Petr Kořán
Jakub Krejsa
Šimon Krutina
Adam Křemen
Vlastimil Kvasnička
David Novotný
Radek Prošek
Petr Rozhon
Matěj Skuhravý
Václav Skuhravý
Václav Stejskal
Jan Strýček
Vojtěch Šik
Marek Švec
Ferdinand Tóth
Radek Uhrin
Pavel Vápeník
Jaroslav Vašíček
Jakub Vogel
Youtube kanál
Tabulka
P
Tým
Zápasy
Skóre
Body
9.
Kobra Praha
28
102:126
33
10.
Benátky
28
86:94
33
11.
Cheb
28
86:125
31
12.
Kralupy nad Vltavou
28
85:104
29
13.
Písek
28
74:111
26
Kompletní tabulka
statistiky a-týmu
15
góly
Radek Prošek
14
asis.
Vojtěch Šik
28
body
Radek Prošek
2
*/-
Michael Čejka
Kompletní statistiky
Centrum mládeže
Junioři
Soupiska
Realizační tým
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Dorost
Soupiska
Realizační tým
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Starší žáci
Soupiska
Realizační tým
Zápasy
Tabulka
Statistiky
Mladší žáci
Soupiska
Realizační tým
Zápasy
Tabulka
Statistiky
4. třída
Soupiska
Realizační tým
Zápasy
Tabulka
Statistiky
3. třída
Soupiska
Realizační tým
Zápasy
Tabulka
Statistiky
2. třída + přípravka
Soupiska
Realizační tým
Zápasy
Tabulka
Vedení klubu
Soupiska
Realizační tým
Zápasy
Tabulka
Statistiky
3. třída
O POHÁR CHEBSKÉHO ORLA
neděle 17. března 2024
/ neděle 17. března 2024
Sparta v Chebu!
Junioři
sobota 28. října 2023
Osmnáct mladých orlů si odbylo premiéru
2. třída + přípravka
úterý 03. října 2023
Kouč Pavel Hlavatý hodností uplynulou sezónu žáků Stadionu
Starší žáci
pondělí 15. května 2023
Hodnocení minulé sezony: Přípravka a druhá třída?
2. třída + přípravka
sobota 29. dubna 2023
další články mládeže